free bootstrap theme
Mobirise

Hakkımızda

UNESCO tarafından hazırlanan “Education for a Sustainable Future” (Sürdürülebilir Gelecek İçin Eğitim) programında, ekonomik gelişmenin özünü “insani gelişmenin” oluşturduğu ve “sürdürülebilir” ekonominin ise doğal kaynakların etkili korunması ve eşit şekilde paylaşılması ile doğrudan ilgili olduğu ifade edilmektedir. Atık yönetimi bilincinin, ülkemiz geleceği için önemini benimseyen EDESSA KİMYA, gerek AR-GE yatırımları gerek laboratuvar yatırımlarıyla sektörde her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Özellikli atık kodlarına sahip olan EDESSA KİMYA, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan lisanlı bir firmadır. Geri dönüşümü sağlanmış atıkların çevre korumasına ve ülke ekonomisine katkısı tartışılmaz bir gerçektir.

EDESSA KİMYA 

2015 yılında kurulan EDESSA KİMYA, yenilenmiş IBC tank ve varil, geri kazanılmış boya imalatı ve solvent bazlı kimyasalların geri dönüşümü konusunda eğitimli-uzman kodrosuyla hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız, tüm çalışmalarında çevreye zarar vermeden ülke ekonomisine katkı sağlayarak çalışmalarını sürdürmektedir.

EDESSA KİMYA 

Çevre Bakanlığından Aldığı lisans ve izinlerle;Hizmetlerini, kendi bünyesinde bulunan EDS VARİL - EDS BOYA – EDS TİNER gibi marka tescilli, Türk Standardları Enstitüsü'nden almış olduğu Ürün Uygunluk Belgesi ve TSE-ISO-9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile sağlamaktadır.

Adres:

Barakfakih Sanayi Bölgesi 16. Cadde
No: 16 Kestel / BURSA

Telefon & Faks

Telefon : 0 224 384 15 99
Faks: 0224 384 15 98